SIMC – SATNICA TAKMIČENJA PO KATEGORIJAMA

logosimcgotovo

SIMC – SATNICA TAKMIČENJA PO KATEGORIJAMA

Autor: Slobomir P Univerzitet

May 4, 2017

Klavir solo

Petak   12.05.

Biblioteka “ Mira Pavlović”

IV KATEGORIJA

9:00-10:00

1.Milica Aljetić

2.Esma Babić

3.Sara Battilana

4.Maša Bojanić

10:15-11:15

1.Maristella Diquattro

2.Ana Dimitrijević

3.Nina Dragićević

4.Emina Emkić

11:45-12:45

1.Adis Ismić

2.Iman Jahić

3.Đorđe Kuzmanović

4. Amina Sejmenović

13:00-13:30

1. Nedim Seferović

2.Lazar Maksimović

15:00 – 16:00

1.TIJANA MILETIĆ

2.VUKAŠIN MOMČILOVIĆ

3.Angelina Nikolić

4.Nevena Pavlović

16:15 – 17:15

1.Nikola Ranđelović

2. Kaća Lazić

3. Iva Lazić

petak, 12.05.2017.

Sala Akademije umjetnosti

I KATEGORIJA

09:00 – 10:00

1. Amina Ahmetović, 2006.

2. Uma Arslanagić , 2006.

3. Đorđe Tadić, 2007.

4. Ela Baković, 2006.

5. Nora Barać , 2007.

6. Lejna Bašić , 2006.

7. Deni Bezdrob , 2006.

8. Zara Buljubašić , 2006.

9. Vedrana Cunjak, 2006.

10:10 – 11:10

1. Sara Ćudić , 2006.

2. Nadija Dedić , 2007.

3. Ana Deket , 2006.

4. Aida Delić , 2007.

5. Dalal Delić , 2006.

6. Dora Dimova , 2007.

7. Gala Dulović , 2006.

8. Lejla Džaferović , 2006.

9. Adna Džebo , 2006.

11:30 – 12:30

1. Selma Efendić , 2007.

2. Esma Grbić , 2006.

3. Hana Grebo , 2007.

4. Marija Ašćerić, 2007.

5. Mia Hodžić , 2006.

6. Esma Hujić , 2007.

7. Lamija Imširović , 2006.

8. Teodora Ivanišević , 2006.

9. Nadija Jahić , 2006.

12:45 – 13:45

1. Natalija Jokić , 2006.

2. Sara Karić , 2006.

3. Melika Klebić , 2006.

4. Milica Kobas , 2006.

5. Lejla Korlatović , 2006.

6. Dora Kovačević , 2006.

7. Mia Maravić, 2006.

8. Veljko Marković , 2007.

9. Nevena Markus , 2007.

15:00 – 16:00

1. Anđela Babić, 2006.

2. Sara Grizić , 2007.

3. Iva Dragojević, 2006.

4. Harun Mejremić , 2007.

5. Said Memić , 2006.

6. Ema Topalbegović , 2007.

7. Medina Moralić , 2007.

8. Benjamin Mujkić , 2006.

9. Džan Zlotrg , 2006.

16:10 – 17:10

1. Iris Nicolas , 2006.

2. Sara Omerčić , 2007.

3. Dimitrije Radić , 2006.

4. Sara Razić , 2006.

5. Lejla Salihbašić , 2006.

6. Anja Sazdova , 2006.

7. Lamija Selić , 2007.

8. Mateja Stražmešterov , 2006.

9. Emela Suljić , 2006.

17:30 – 18:40

1. Emili Suljić , 2007.

2. Naida Šaldić , 2006.

3. Medin Šećić , 2006.

4. Melika Mehmedbegović , 2006.

5. Sabira Tupaja , 2006.

6. Nikola Veličkov , 2007.

7. Džana Mehinović , 2006.

8. Sofija Milovanović , 2006.

9. Lejla Muratović , 2006.

10. Ema Mašić , 2006.

subota, 13.05.2017.

Biblioteka “Mira Pavlović”

V KATEGORIJA

09:00 – 10:00

1. Saša Božić, 1998.

2. Izabela Conev, 1999.

3. Jovana Ćirić, 1999.

10:15 – 11:15

1. Anđela Đurđević, 1998.

2. Nikola Fehir, 1999.

3. Nina Fustar, 1999.

11:45 – 12:45

1. Kristina Lazić, 1999.

2. Maša Pavlović, 1998.

3. Ružica Stamenković, 1999.

13:00 – 14:00

1. Dunja Stojanović, 1999.

2. Sara Saccardo, 1998.

3. Đurđina Živković, 1999.

subota, 13.05.2017.

Biblioteka ” Mira Pavlović”

V I KATEGORIJA , I ETAPA

15:00– 15:45

1.  Marija Mijušković, 1997.

V II   KATEGORIJA , I ETAPA

15:50 – 16:20

1.Milos Adžić, 1994.

2.Mateo Žmak, 1994.

V III   KATEGORIJA , I ETAPA

Oleksii Gerych, 1988.

nedelja, 14.05.2017.

Biblioteka ” Mira Pavlović”

V I, VII, VIII KATEGORIJA , II ETAPA

9.30 – 12.00

subota, 13.05.2017.

Sala Akademije umjetnosti

II KATEGORIJA

9:00 – 10:00

1. Asja Avdić , 2005.

2. Milica Bojanić , 2005.

3. Anđela Božić , 2004.

4. Jana Savić, 2005.

5. Anja Mujagić , 2005.

6. Adna Dželepović , 2004.

10:05 – 11:05

1. Arna Dželepović , 2004.

2. Anastasija Đaković, 2005.

3. Antonela Fakin, 2004.

4. Elma Fazlić , 2005.

5. Nedim Fejzić , 2005.

6. Nadja Osmanović , 2005.

11:25 – 12:25

1. Benjamin Goletić, 2004.

2. Mirza Muhedinović , 2004.

3. Iman Hadžihasanović , 2005.

4. Jelena Ilišević , 2005.

5. Merjema Jašarević, 2004.

6. Sara Kakeš , 2005.

12:30 – 13:30

1. Anja Lukić , 2004.

2. Hana Mahmutčehajić , 2005.

3. Milica Pavlović , 2004.

4. Ljubica Malinova, 2005.

5. Lajla Muharemović , 2004.

6. Mahir Muharemović , 2005.

14:45 – 15:45

1. Vedran Selimović , 2004.

2. Lejla Dizdarević , 2004.

3. Dea Strmonja, 2005.

4. Marija Filipović , 2004.

5. Berina Mahmutović , 2005.

6. Andrea Radović, 2005.

15:50 – 16:50

1. Ajla Muminović , 2005.

2. Emina Džambić , 2004.

3. Ajla Smajlović, 2004.

4. Sabina Smajlović , 2005.

5. Osman Hadžić , 2004.

6. Erna Sultanović, 2004.

16:55 – 17:45

1. Maja Tafro, 2005.

2. Maja Tomić, 2005.

3. Tara Vukadinović, 2004.

4. Edvin Zametica, 2004.

5. Petar Živić, 2005.

nedelja, 14.05.2017.

Sala Akademije umjetnosti

PRETKATEGORIJA

9:00 – 9:30

1. Ivan Černuhin, 2008.

2. Amila Hrustanović, 2008.

3. Matea Ilišević, 2008.

4. Jana Jovanova, 2009.

5. Miloš Kajganić , 2008.

6. Nikolina Lazić, 2008.

9:45 – 10:15

1. Jelena Mandić, 2008.

2. Darko Pavlović, 2009.

3. Melika Peštek, 2008.

4. Leticija Prodan, 2008.

5. Sajra Teskeredžić, 2008.

6. Lola Veljković, 2009.

III KATEGORIJA

10:45 – 11:45

1. Aid Ajkunić, 2003.

2. Ena Aličehajić , 2002.

3. Darian Čivčić, 2003.

4. Ines Marija Bilinovac, 2003.

5. Emina Cilović, 2003.

12:00 – 13:00

1. Iman Hadžić, 2003.

2. Harun Čovčić, 2003.

3. Lana Ćapin, 2003.

4. Emina Drljević, 2003.

5. Filip Dukić, 2003.

14:00 – 15:00

1. Nikola Đorojević, 2003.

2.  Elmira Hrnjičić, 2003.

3. Dino Husić, 2003.

4. Antonio Antolović, 2003.

5. Sandra Jozinović, 2003.

15:15 – 16:15

1. Kanita Kadušić, 2003.

2. Alan Kečević, 2002.

3. Mia Markelić, 2003.

4. Esma Mašić, 2003.

5. Marko Miljević, 2002.

16:45 – 17:45

1. Mahir Mustafić, 2002.

2. Stela Nježić, 2002.

3. Ivana Ohmut, 2002.

4. Ivana Porobić, 2003.

5. Jovana Stefanović, 2002.

18:00 – 18:30

1. David Šapina, 2003.

2. Tara Šiljak, 2003.

3. Melina Šišić, 2003.

4. Laila Zildžić, 2003.

 

Četvrtak, 11.05.2017.
Sala Akademije umjetnosti

Klavirska dua – A kategorija

11:00-11:40

1. Nikola Veličkov, 2007. / Zlatica Lazarova, 2007.
2. Maja Jovanović, 2005. / Asja Mislimović, 2005.
3. Dani Zildžić, 2006. / Hena Vražalica, 2006.
4. Ajla Džinić, 2007. / Alma Halilović, 2006.

Klavirska dua – B kategorija

12:00 – 12:30

1. Mila Morris, 2003. / Robert Morris, 2003.
2. Nejla Teskeredžić, 2003. /  Belma Bešlić, 2003.
3. Lejla Helić, 2005. / Sara Humić, 2004.

Klavirska dua – C kategorija

12:40 – 13:00

1. Maristella Diquattro, 2001. / Sara Battilana, 2000.

Klavirska dua – D kategorija

13:10 – 13:45

1. Ajla Ibrahimagić, 1999. / Jasmina Bajrić, 1998.
2. Jovana Ćirić, 1999. / Nikola Fehir, 1999.

Klavirska dua – F kategorija

15:00 – 16:00

1. Nikolina Topić 1994. / Marija Pušić,1994.
2. Jovana Branković, 1994. / Dajana Branković, 1996.

Kategorija: ,